Een bezoek bij leider AKC is geen geschenk en een nog steeds gehandicapt Putse heeft het ondervonden. De eerste vijf minuten bood geelblauw nog weerstand met 4-3 als gevolg maar dan scoorde AKC vier op een rij. Meteen stond Putse voor een zware opdracht, de verdere score beperken. Lukken deed dat niet echt waardoor er bij de rust 14-6 op het bord stond.
Ook in de tweede helft drukte de thuisploeg door. Putse kreeg maar geen vat op de rode aanvallers en kon zelf maar af en toe tegenprikken. Met nog twee thuiswedstrijden voor de boeg zal Putse zijn niveau moeten opkrikken om de beslissende play-down wedstrijd te winnen.
Axel Van Genechten en Regis De Preter scoorden 3 keer, Arne Beeck en Nele Risch 2 keer. Verder scoorden nog Nele Nauwelaers en Robbe Op de Beeck.
Verslag: Jos V