Een gehavend Putse, de drie topschutters ontbraken, moest op bezoek naar de ongenaakbare leider Boeckenberg. Voor onze hekkensluiter een zware job. En toch heeft het team zich fel verdedigd. In de eerste 3 minuten werd er 7 keer gescoord, 4-3, en dat gaf geelblauw moed. Maar na een kwartier bij 8-5 begaf de Putse verdediging en hiervan maakte de thuisploeg dankbaar gebruik en ging  in één ruk naar 15-5. Even later was de rust daar met een 17-7 achterstand.

In de eerste minuten van de tweede helft toch een Putse reactie, 19-12. Maar enkele verdedigende fouten werden weer afgestraft. Een kwartier ver en na 25-14 begon de Putse neergang helemaal en kwamen er nog zware 32-16 cijfers op het bord. 

Regis De Preter en Lene Dewaerheid scoorden 3 keer. Arne Beeck, Jarne Hendrickx, Robbe Op de Beeck en Femke Buelens maakten 2 korven. Eén keer werd gescoord door Rani Asselberghs en Lien Lettani.

Verslag: Jos V